20.01.2016

Trychologia organiczna

Trychologia zajmuje się rozwiązywaniem problemów skóry głowy i włosów. Coraz bardziej wiodącym jej nurtem staje się trychologia organiczna, której pionierem na rynku polskim jest firma Organics Beauty. Posiadając gamę kosmetyków, w których komponowaniu mieszanek wykorzystano wiedzę medycyny chińskiej i najwyższej jakości produkty, możemy w sposób całkowicie bezpieczny wspomagać i rozwiązywać wiele problemów trychologicznych.

Trycholog Warszawa

Tworząc naturalną drogę do osiągnięcia pięknych i zdrowych włosów oraz skóry głowy postawiliśmy przede wszystkim na profilaktykę, której celem jest przeciwdziałać pojawianiu się problemów w oparciu o tak zwaną kosmetykę slow. Idea organicznego nurtu realizowana jest z uwzględnieniem holistycznego podejścia do naszego zdrowia i środowiska, a przyświeca jej hasło „lepiej przeciwdziałać niż leczyć”. Mając świadomość jak wiele jest firm na rynku musimy wyznaczyć sobie priorytety potrzeb i stać się świadomym konsumentem czyli sięgać po produkty, które odpowiadają na realne potrzeby skóry. Jako lider we wprowadzaniu zielonych koncepcji zwracamy uwagę na  to jak ważne jest środowisko, w którym żyjemy, gdyż wpływa ono na stan naszego zdrowia. To na nas leży odpowiedzialność by dać szansę przyszłym pokoleniom na życie w czystym świece. Na nas również leży odpowiedzialność za zdrowie naszych Klientów. Oferując im bezpieczny produkt pozbawiony szkodliwych składników chemicznych możemy czuć się komfortowo.

Działania w walce o zdrowe włosy i skórę głowy opierają się na trzech podstawowych filarach:
1. Oczyszczenie.
2. Pobudzenie krążenia.
3. Odżywienie.

Tworząc kompozycję profesjonalnych zabiegów powyższe filary zostały w nich uwzględnione.
Pielęgnacja zachowawcza obejmuje zabiegi oczyszczające, odświeżające i rewitalizujące oraz pobudzające krążenie w skórze głowy. W tym obszarze znajduje się  również pielęgnacja relaksacyjna i koncepcja spa dla włosów.
Trychoterapie są działaniami skierowanymi  na zminimalizowanie dyskomfortu lub całkowite zlikwidowanie problemu związanego ze skórą głowy oraz włosami. Wykorzystując idealnie stworzoną kompozycję składników po zaprzestaniu kuracji nie obserwujemy tak zwanego syndromu odstawienia.

Każde działania mają dążyć do osiągnięcia homeostazy. Zabiegi wykonywane są w Salonie przez Specjalistów. Tylko gruntowa wiedza pozwoli nam świadomie podejmować kroki w dążeniu do celu. Stworzyliśmy Akademię Organics Beauty by dać Ci gotowe rozwiązania, profesjonalną wiedzę oraz opiekę.
Idea organicznego podejścia do dbania o zdrowie skupia coraz większą grupę świadomych ludzi. To wybory konsumentów nadają kierunek działaniom. Miejmy tego świadomość. Natura pozwala dotknąć w taki sposób by zadziałać ale nie zrobić krzywdy. Wzajemny szacunek jest tu wskazany.