Szkolenia online trychologia kosmetologia zarządzanie w branży beauty


Szkolenia online:
- trychologia,
- kosmetologia,
- zarządzanie w branży beauty.

Szkolenia z możliwością dofinansowania KFS - w tym celu prosimy o kontakt.

Szkolenia:

- Kosmetologia spersonalizowana z elementami trychologii 
Prowadząca: Weronika Słupek
tel: 784 941 477

- Trychologia – szkolenie z podstaw
Prowadząca: Weronika Słupek
tel: 784 941 477

- Trychologia funkcjonalna – poziom zaawansowany
Prowadząca: Weronika Słupek
tel: 784 941 477

Dostęp do nagrań szkoleń online - szczegółowa oferta jest przesyłana na maila 

NADMIERNA UTRATA WŁOSÓW W UJĘCIU FUNKCJONALNYM 
DIAGNOSTYKA WŁOSÓW CZ.1 
ZMIANA STRUKTURY WŁOSÓW DIAGNOSTYKA WŁOSÓW CZ.2
ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY W UJĘCIU FUNKCJONALNYM 
TRĄDZIK W UJĘCIU FUNKCJONALNYM
ŁUSZCZYCA W UJĘCIU FUNKCJONALNYM 
EFEKTYWNA KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA 2 ETAPY 
HAIR & SCALP I EDYCJA
BWI I RZĘSY W TRYCHOLOGII


- Tajniki budowania zyskownej oferty zabiegowej w salonie beauty
Prowadząca: Beata Adamczyk
tel: 600 588 112

- Zyskowność biznes beauty
Prowadząca: Beata Adamczyk
tel: 600 588 112Szczegóły: 784 941 477
biuro@wellconcept.pl
Szkolenia dofinansowane oraz szkolenia komercyjne
Szczegółowe oferty wysyłane są na maila.


PROWADZĄCA szkolenia trychologiczne i kosmetologiczne:
mgr Weronika Patrycja Słupek
Specjalizuję się w terapiach i pielęgnacji skóry oraz włosów. Socjolog, trycholog, kosmetolog, fryzjer. Autorka książek: „Trychologia kosmetyczna. Pielęgnacja skóry głowy
i włosów” oraz „Trychologia i kosmetologia
w praktyce. Wybrane aspekty”. Nauczyciel akademicki, szkoleniowiec, ekspert
i konsultant przy programach telewizyjnych
i internetowych. Autorka wielu artykułów w pismach branżowych. Jeden z członków – założycieli Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, jak również współorganizator Pierwszego w Polsce Sympozjum Trychologicznego. Właścicielka Akademii Well Concept Trychologia & Kosmetologia, Natural Concept (salon day spa i gabinet). Autorka nagrodzonego główną nagroda w konkursie Inspiracje Roku Beauty Inspiration 2019  w kategorii produkty unikatowe i nowatorskie zabiegu Hydroxygen TrichoTherapy. Prelegentka kongresów branżowych.Well Concept posiada wdrożony System Zarządzania dla dostawców usług szkoleniowych na zgodność z normą ISO 29990:2010

Posiadamy wpis do RIS oraz BUR.


Zapisy:
biuro@wellconcept.pl

Zapytaj o termin.
DLA KOGO: Szkolenia skierowane są do fryzjerów, kosmetologów, kosmetyczek i osób związanych z branżą spa & beauty lub osób, które chcą się przekwalifikować.
W ramach szkoleń stacjonarnych oferujemy: lunch*, kawę, herbatę, wodę, sok, ciastka. Szkolenia odbywają się w  siedzibie Akademii Well Concept  (dlawlosa.pl) ul. Relaksowa 24F, Warszawa.
*przy wybranych szkoleniach

Ceny szkoleń na stronie są cenami komercyjnymi.


Opinie Uczestników o indywidualnych szkoleniach od 2017 roku.

 Moje 2 dniowe szkolenie z Trychologii u Weroniki Słupek pomogło mi w identyfikowaniu schorzeń, które najczęściej spotykamy w gabinecie trychologicznym tj. wypadanie włosów, łysienie, łupież , łojotok. Weronika pokazała mi plan działania w praktyce dla każdego schorzenia skóry głowy i włosów. Bardzo pomocne było zbudowanie przez Weronikę schematu konsultacji trychologicznej, dokładnie opisała mi co taka konsultacja powinna zawierać, jak przebiegać, na co zwracać uwagę. Oprócz ogromnej wiedzy teoretycznej dzięki szkoleniu, najbardziej pomocne były te praktyczne porady wynikające z doświadczenia Weroniki. Wszystkim zainteresowanym tematyka trychologiczna polecam Weronikę jako szkoleniowca z dużym doświadczeniem i wiedzą
Dorota A. Warszawa

W grudniu 2016 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu trychologicznym z Weronika Słupek. Otrzymałam dużą dawkę niezwykle istotnych informacji na temat skóry głowy oraz jej schorzeń. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, które prowadziła Weronika. Posiada ona ogromna wiedzę w dziedzinie kosmetologii trychologicznej. Ciesze się, ze udało mi się skontaktować z Weronika i szkolić się u niej. Uważam, że w sposób bardzo przejrzysty przedstawia wszelkie zagadnienia. Dziękuje za przekazana mi wiedzę. Polecam!
Magdalena S. Sztokholm
Ze szkolenia jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalnie, wyczerpująco przeprowadzone. Dużo praktycznych przykładów. Program indywidualny bardzo mi odpowiadał. Mila, naturalna atmosfera szkolenia. Super, polecam. A i na pewno wrócę.
Agnieszka R. Trondheim


 W ostatnim czasie miałam przyjemność brać udział w szkoleniach trychologicznych prowadzonych przez Panią Weronikę Słupek. Szkolenia były prowadzone na bardzo wysokim poziomie a Pani Weronika starała się przekazać swoją wiedzę w najbardziej zrozumiały sposób:-). Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tych szkoleniach i jestem pewna ze niedługo znów odwiedzę Panią Weronikę. Serdecznie dziękuję za przekazaną mi wiedzę oraz zaprezentowanie mi schematów w jakich powinny być wykonywane zabiegi dla skóry głowy oraz włosów. Serdecznie polecam szkolenia organizowane przez Panią Weronikę:-))) pozdrawiam
                                                                                                                       Monika G. Bielsko - Biała

Bardzo szczegółowe wprowadzenie do tematu trychologii kosmetycznej, solidny zbiór zagadnień w sposobie odpowiedniej pielęgnacji problematycznej skóry głowy i włosów, wyjaśnienie z czym wiąże się praca trychologa i zasady odpowiedniej profilaktyki przeciw podstawowym problemom skóry głowy. Najistotniejszą zaletą jest możliwość odbycia kursu indywidualnie.
Magdalena K. Mrągowo

Piękne szkolenie!  Bardzo dziękuję za zaangażowanie, chęć przekazania maksymalnej ilości wiedzy a przede wszystkim za ogromna dawkę dobrej Energi. Uwielbiam jeździć na szkolenia, po których wracam i czuje, że mogę wszystko! Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.
Anna Z. Mikołajki

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia informując o tym drogą mailową lub telefoniczną. Programy szkoleń są autorskimi programami Weroniki Słupek i firmy Well Cocnept. Zakaz kopiowania bez zgody autora.