15.03.2015

Trycholog Warszawa wizyta/kontakt

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt: Weronika Słupek - trycholog kosmetologiczny


weronika.slupek@onet.pl
tel: 784 941 477
Concept for Hair
ul. Relaksowa 24f
Warszawa - Kabaty


Specjalizuje się w trychologii kosmetologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie. Posiada wykształcenie socjologiczne, kosmetologiczne i fryzjerskie. Wiedza z tych
dziedzin w połączeniu z kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako trycholog kosmetyczny idealnie się dopełnia. Pozwala zrozumieć procesy jakie wpływają na pogorszenie stanu naszej skóry głowy oraz włosów. Daje również możliwości by w jak najbardziej skuteczny sposób poradzić sobie z tymi problemami. Jako szkoleniowiec i właściciel Akademii FT Concept przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym osobom pragnącym zgłębić tajniki trychologii. Była główny specjalistą ds. rozwoju i szkoleń w Organics Beauty Concept i współtwórcą Akademii Organics Beauty oraz współautorką programów szkoleniowych.

Nauczyciel akademicki na pierwszych w Polsce studiach podyplomowych –
Trychologia Kosmetologiczna jak i na innych kierunkach w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz jeden z członków – założycieli Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, jak również współorganizator Pierwszego w Polsce Sympozjum Trychologicznego.
Właścicielka Welloxy - trychologiczna infuzja tlenowa. Autor protokołów zabiegowych do linii Trichooxy.
Jako ekspert w swojej dziedzinie jest konsultantem wielu artykułów, udziela porad na łamach prasy i w programach telewizyjnych. Jako prelegent uczestniczy w wielu spotkaniach edukacyjnych w kraju jak i za granicą. Sama również wciąż poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach.
Jest również autorką drugiej w Polsce książki o trychologii kosmetycznej: "Trychologia kosmetyczna. Pielęgnacja skóry głowy i włosów" i właścicielką Pracowni oraz gabinetu Concept for Hair w Warszawie.

Trycholog Weronika Słupek Warszawa książka


Serdecznie zapraszam na konsultacje i zabiegi – warto dbać o swoje włosy.

mgr Weronika Patrycja Słupek