17.03.2015

Zabiegi trychologiczne

zabiegi trychologiczne

 • Zabiegi oczyszczająco – wzmacniające
Hair Spa O'right:
 1. Hair Spa Goji dla włosów słabych, przerzedzonych, przeciwdziała wypadaniu włosów, dodaje objętości. Spray aplikowany na skórę głowy zawiera ekstrakt z jagód goji oraz z żeń - szenia (ok. 1h)
 2. Hair Spa dla przetłuszczającej się skóry głowy i włosów, ŁZS, reguluje wydzielanie łoju, niweluje nieprzyjemny zapach skóry głowy. Spray aplikowany na skórę głowy zawiera wyciąg z mięty. (ok. 1h)
 3. Hir Spa dla skóry głowy z łupieżem, zaczerwienieniem, łuszczeniem, łuszczycą,AZS. Zabieg działa odświeżająco i łagodząco. )ok. 1h)
 4. Hair Spa Exclusive zabieg silnie wzmacniający włosy. Szczególnie przeznaczony jest do włosów mocno  uwrażliwionych. Głęboko je nawilża. Masaż połączony z aplikacją odpowiedniego preparatu pobudza krążenie w skórze głowy. Zabieg wyjątkowo relaksujący i odprężający. 
 • Do zabiegów wykorzystywane są rożnego rodzaju peelingi trychologiczne. Wybór uwarunkowany jest indywidualnym problemem Klienta.  
 • Zabieg rewitalizujący (skóra)wypadanie włosów, łysienie, przetłuszczanie się skóry głowy i włosów (od 30min do 1h). Zabieg rozpoczyna się darsonwalizacją skóry głowy. Ma ona za zadanie poprawić ukrwienie skóry wpływające na pełniejsze odżywienie włosów, wytwarzany ozon ma działanie bakteriobójcze i wysuszające. Dodatkowo mamy do czynienia z rozluźnieniem napięcia skóry. Kolejnym krokiem jest aplikacja produktu z substancjami wspomagającymi. Dzięki uprzednio wykonanej darsonwalizacji produkt będzie efektywniej wchłaniany. Zabieg najlepiej wykonywać w seriach.
 • Mezoterapia mikroigłowa lub bezigłowa (od 30 min do 1h).Zabiegi mezoterapii są skuteczne w przypadku poprawy jakości włosów, wyregulowaniu pracy gruczołów łojowych, pobudzeniu uśpionych mieszków włosowych. Przynoszą bardzo dobre efekty w przypadku włosów osłabionych, pozbawionych „życia”, w przypadku różnego rodzaju łysień czy wypadania włosów. Odpowiednia zawartość ampułki, dobrana do konkretnego problemu jest skutecznie wchłaniana. Zabieg pomaga w walce o piękne i zdrowo wyglądające włosy. Najlepiej wykonywać go w seriach. Roller jest zamawiany dla każdego Klienta indywidualnie.
 • Do zabiegów wykorzystywane są produkty najwyższej jakość poczynając od organicznych środków pielęgnacyjnych kończąc na wysokiej klasy preparatach trychologicznych. O'right, Vivipharma, Hair Revival
Darsonvalizacja – zabieg z wykorzystaniem prądów, których zadaniem jest niewielkie podgrzanie tkanek, rozszerzenie naczyń krwionośnych a poprzez to znaczne poprawienie mikrokrążenia. Dodatkowo wytwarzany podczas zabiegu ozon posiada właściwości bakteriobójcze.
Efekty:
 • lepsze ukrwienie skóry wpływające na pełniejsze odżywienie włosów
 • wytwarzany ozon ma działanie bakteriobójcze i wysuszające
 • stymulacja powstawania nowych komórek
 • rozluźnienie napięcia skóry
 • efektywniejsze wchłanianie preparatów

Zabieg stosujemy w celu oczyszczenia skóry głowy jak i pobudzenia krążenia w przypadkach zaburzeń w krążeniu krwi skóry owłosionej głowy. Wykazuje działanie tonizujące. Skóra łuszcząca się i z zaczerwieniami staje się czysta, problem wypadających włosów i nadmiernego przetłuszczenia staje się mniej uporczywy lub całkowicie zanika.

Masaż trychologiczny skóry głowy: wykonywany jest przy każdym zabiegu
Masaż przede wszystkim ma za zadanie rozluźnić napięte obszary. Właściwie przeprowadzony drenaż skóry głowy odprowadzi złogi limfy. Masaż jest również niezbędnym zabiegiem wspomagającym wnikanie zastosowanych preparatów. Poprawia ukrwienie skóry głowy. Technik masażu jest wiele od uciskania, rozcierania, oklepywania, głaskania aż do wibracji (tak zwany masaż wibracyjny wykonywany za pomocą aparatury).

Ultradźwięki na włosy:
Za pomocą ultradźwięków maska nałożona na włosy rozbijana jest na małe cząsteczki, które przedostają się w głębsze części włosa. Sklejające łuski włosa lepiszcze są odpowiednio nawilżone. Włos zostaje zabezpieczony a widoczne uszkodzenia zamaskowane. Włosy staja się grubsze, bardziej sprężyste i lśniące. Zaaplikowany produkt dłużej pozostaje we włosie.